Плата за землю — новая форма декларации

Увага. Внимание,

Приказом Минфина от 16.06.2015 № 560 утверждена форма Налоговой декларации по плате за землю (земельный налог и/или арендная плата за земельные участки государственной или коммунальной собственности).

Этот приказ зарегистрирован в Минюсте Украины 03 июля и вступает в силу 31 июля 2015 года

 

Декларация состоит из общей части и трех разделов:

I. расчет суммы земельного налога;

II. расчет суммы арендной платы;

III. расчет налогового обязательства.

 

Приказ Миндоходов от 30.12.2013 № 865 «Об утверждении формы Налоговой декларации по плате за землю (земельный налог и/или арендная плата за земельные участки государственной или коммунальной собственности)» утратил свою силу.

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.06.2015 м. Київ N 560

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

03 липня 2015 р. за N 783/27228

Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)

 

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 розділу II Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), що додається.

 

  1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 30 грудня 2013 року N 865 «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22 січня 2014 року за N 130/24907.

 

  1. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби України (Лапшин Ю. В.) в установленому законодавством порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

 

  1. Державній фіскальній службі України (Насіров Р. М.) у триденний строк після реєстрації цього наказу у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

 

  1. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О. Л. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р. М.