Председатель ГФС поздравил налоговиков с праздником

Логотип МиндоходовШановні колеги!

Вітаю вас з професійним святом — Днем працівника державної податкової служби. Святкування дня податківця 2-го липня — це скоріше традиція, ніж офіційне свято відповідно до законодавства. Але гарна традиція іноді важливіша за формальності. Тому сьогодні хочу привітати всіх колег зі святом.

На часі – створення в Україні стабільної прогнозованої податкової системи, яка забезпечуватиме достатній об`єм надходжень до бюджету, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування відповідно до принципів прозорості, чесності та відкритості. Сплата податків — це конституційний обов’язок кожного громадянина. Наше з вами завдання — дотримуватися букви Закону та трансформувати податкову культуру громадськості.

Я впевнений, що ми зможемо разом змінити ставлення платників податків, відновити їх довіру та підтримку. З іншої сторони — сприяти детінізації економіки.

Покладаюся на вашу принциповість і відповідальність, які допоможуть нам в реалізації наших планів.

Бажаю всім вам здоров`я, злагоди і добробуту в родинах, а в повсякденній роботі — натхнення та завзяття, а головне віри в себе та в Україну!

З повагою

Голова Державної фіскальної

служби України

 

Роман Насіров