Сравнительная таблица для единщиков ФЛП

Предлагаем вашему вниманию сравнительную таблицу для плательщиков единого налога физического лица-предпринимателя.

 

1 група

2 група

3 група

5 група

Можливість використання найманих працівників Не можуть використовувати Не більше 10 осіб одночасно Не більше 20 осіб одночасно Не обмежена
Податковий звітний період та строки подання декларації Календарний рік. Подання декларації – 60 календарних днів, наступних за звітним періодом. Календарний рік. Подання декларації – 60 календарних днів, наступних за звітним періодом Календарний квартал Подання декларації – 40 календарних днів наступних за звітним періодом. Календарний квартал Подання декларації – 40 календарних днів наступних за звітним періодом.
Граничний обсяг доходу за рік 150 000 грн. 1 000 000 грн. 3 000 000 грн. 20 000 000 грн.
Ставка єдиного податку Від 1 до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати Від 2 до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати Для платників ПДВ – 3% від доходу.Для неплатників ПДВ — 5% від доходу. Для платників ПДВ –5% від доходу.Для неплатників ПДВ — 7% від доходу.
Порядок сплати єдиного податку Авансові внески не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Можна сплатити авансом за весь рік Авансові внески не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Можна сплатити авансом за весь рік Протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал. Протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.
Право на свідоцтво платника ПДВ Не мають права Не мають права Мають право у разі обрання ставки 3%. Мають право у разі обрання ставки 5%.
Види діяльності — роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках. та/або — господарська діяльність з надання побутових послуг населенню. — надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню. — виробництво та/або продаж товарів.- діяльність у сфері ресторанного господарства. Будь які види, окрім заборонених для спрощеної системи. Будь які види, окрім заборонених для спрощеної системи.
Ведення обліку Книга обліку доходів, яка затверджується Міністерством Фінансів Книга обліку доходів, яка затверджується Міністерством Фінансів Для неплатників ПДВ — книга обліку доходів, яка затверджується Міністерством фінансів. Для платників ПДВ – облік доходів та витрат за формою та в порядку, встановленому Міністерством фінансів. Для неплатників ПДВ — книга обліку доходів, яка затверджується Міністерством фінансів. Для платників ПДВ – облік доходів та витрат за формою та в порядку, встановленому Міністерством фінансів.
Застосування РРО Не застосовують Не застосовують Не застосовують Не застосовують