07-12-2007

Бюджетоформуючим підприємствам про електронну звітність

Працівники Конотопської МДПІ продовжують широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед платників податків щодо переваг подання податкової звітності в електронному вигляді.
Саме ці питання були розглянуті на засіданні “круглого столу”. Крім керівництва та провідних фахівців Конотопської міжрайонної ДПІ в засіданні узяли участь керівники дев’яти великих бюджетоутворюючих підприємств, таких як ДП “Авіакон”, ВАТ “Дубов'язівський спиртзавод”, ДП “Конотопський лісгосп”, ВАТ “Червоний металіст” та інші.
Обговорення проходило в діловій атмосфері, з’ясувалися ті проблеми, які заважають поданню звітності в електронному вигляді даним підприємствам, але в той же час керівники подякували податківцям за цікаву, змістовну розмову та відчутну допомогу. Всім присутнім були вручені дискети з програмним забезпеченням та інформаційно-довідкові матеріали про подання звітності до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку.
Результатом зустрічі стало укладення договорів з трьома великими підприємствами, а саме: ВАТ “Дубов’язівський спиртзавод”, ТОВ “Конотопський завод по ремонту дизель-потягів” та ВАТ “Буринський завод сухого молока” .
Крім того, керівники підприємств з розумінням поставилися до пропозиції податківців щодо необхідності здійснення контролю за відшкодуванням податку на додану вартість з бюджету.

Заступник начальника Конотопської МДПІ Л.М.Дениченко