11-12-2007

ЗМЕНШЕНО КІЛЬКІСТЬ БОРЖНИКІВ – ЗБІЛЬШЕНО НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ

Першочергове завдання для працівників відділу погашення прострочених податкових зобов'язань Конотопської МДПІ в Сумській області - це ліквідація податкового боргу і зменшення кількості боржників.
Підбиваючи підсумки роботи, вже сьогодні можна зробити висновок, що станом на 1 грудня порівняно з відповідним періодом минулого року на 26 підприємств зменшено кількість боржників - юридичних осіб. З них 19 боржників сплатили податковий борг після вручення першої та другої податкової вимоги та проведення співбесіди з керівництвом, а до 7 підприємств були застосовані заходи стягнення, а саме спрямування готівки на погашення податкового боргу в сумі 4,1 тис.грн., стягнення за рішенням суду на загальну суму 271,6 тис.грн., адміністративний арешт на 23,4 тис.грн.
Значна робота була проведена упродовж поточного року з великим бюджетоутворюючим підприємством – Дубов'язівським спиртзаводом. На початок нинішнього року загальна заборгованість підприємства досягла 358,1 тис. грн., зокрема податковий борг Державному бюджету склав 193,9 тис. грн. Податковим керуючим Конотопської МДПІ було проведено ряд заходів стягнення, а саме у співпраці з державним виконавцем Конотопського ДВС у Конотопському районі на виконання наказу господарського суду Сумської області про стягнення заборгованості була надана згода на реалізацію заставних активів через аукціон, а виручені кошти направлені на погашення податкової заборгованості. На даний час державне підприємство “Дубов'язівський спиртзавод” повністю розрахувалось з бюджетом, своєчасно і в повному обсязі сплачує податки до бюджетів усіх рівнів.

Начальник відділу погашення прострочених податкових
зобов'язань Конотопської МДПІ Шевченко О.В.