13-12-2007

На варті економічних інтересів незалежної України

За 10 місяців поточного року Охтирським відділом податкової міліції на виконання завдань по наповненню бюджетів всіх рівнів стягнуто коштів на суму майже 3,2 млн.грн.
Вилучено з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на суму 128,4 тис.грн., в т.ч. лікеро-горілчаних виробів – на 1,6 тис. грн., тютюнових виробів – на 2,3 тис. грн., інші – на 124,5 тис. грн.
В ході проведення операції “Контрабанді – стоп!” працівниками податкової міліції за фактами незаконного перетину державного кордону вилучено матеріальних цінностей на суму 73,6 тис. грн., в т.ч. деревини - на 1,8 тис. грн.; ігрових автоматів - на 68,0 тис. грн.; мобільних телефонів - на 3,8 тис. грн..
Найактуальнішим питанням у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв є боротьба з тіньовим обігом цієї продукції. Нещодавно працівниками податкової міліції Охтирської МДПІ проведено одну з найрезультативніших операцій, яка завершилась ліквідацією підпільного горілчаного цеху у Тростянецькому районі. Вилучено майже 100 літрів спиртової суміші, близько 20 пляшок з фальсифікованою горілкою.
В ході оперативно-розшукових заходів виявлено 13 підприємств з ознаками фіктивності, в результаті чого донараховано податків та обов’язкових платежів на суму 463,0 тис. грн.
Начальник Охтирської МДПІ Н.В.Окрайченко