13-12-2007

Вилучено гральні автомати в Конотопі

У зв’язку з тим, що гральний бізнес продовжує активно «вибивати» гроші у бажаючих азартно провести час, працівники сектору оперативного контролю та відділу податкової міліції Конотопської МДПІ проводять перевірки діяльності залів гральних автоматів суб’єктів підприємництва, які перебувають на обліку в податковій інспекції.
Перевірки виявили, що в одному з залів працювало 7 гральних автоматів без державної реєстрації та без патентів. Автомати вартістю 105 тисяч гривень вилучено. Аналогічне порушення виявлено під час перевірки іншого грального закладу: гральний бізнес здійснювався без наявності необхідних документів. Вилучено 5 ігрових автоматів, вартість яких за попередньою оцінкою становить 75 тис.грн.
Основна кількість суб’єктів грального бізнесу зареєстровані як філії київських та сумських підприємств. Тому матеріали перевірок направлені для прийняття відповідних рішень за місцем основної реєстрації суб’єктів господарювання на загальну суму 18,25 тис.грн. За фактами виявлених порушень складені адміністративні протоколи.
Заступник начальника Конотопської МДПІ Л.М.Дениченко