17-12-2007

Податкові борги необхідно погашати

Робота податкової інспекції спрямована на збільшення надходжень до бюджету, адже податки є джерелом формування видатків на соціальні потреби: освіту, охорону здоров’я, соціальне забезпечення тощо.
Незважаючи на те, що на кінець листопада 2007 року борги по податкам по підприємствам Глухова та району зменшилися в порівнянні з початком року загалом на 330,8 тис.грн., проте на декількох підприємствах становище по погашенню боргів по податкам залишається скрутним.
Так, допустили збільшення податкового боргу ВАТ “Глухіввторсировина” (керівник Троценко В.А.) на 16,5 тис. грн., загальна сума боргу становить 82,8 тис. грн.; ВАТ „Глухівтехволокно” ( керівник Лагута П.О.) збільшило борг в порівнянні з початком року на 17,1 тис. грн., загальний борг становить 23,1 тис. грн.; ДП „Глухівторф” ( керівник Азманов С.М. ) збільшило податковий борг на 13,1 тис. грн. і загальний борг по податкам становить 92,6 тис. грн.; ПП „ Єсмань” ( керівник Шинкаренко Т.Я. ) на 75,3 тис. грн.
Як показує практика, причини зростання податкового боргу різні, в тому числі і об’єктивні. Але ж, працюючи в однакових умовах керівники роблять по-різному, для одних святим обов’язком є сплата податків, для других існують інші пріоритети.
Начальник відділу погашення прострочених податкових зобов’язань Глухівської МДПІ В.О. Шевцов