19-12-2007

Відбулося засідання Громадської ради при Конотопській МДПІ

У засіданні Громадської ради, яке відбулося 12 грудня 2007 року, взяли участь начальник Конотопської МДПІ Ковальов О.П., члени Громадської ради, представники ЗМІ та громадських організацій. На початку зустрічі начальник податкової інспекції Ковальов О.П. підбив підсумки роботи податкової служби Конотопського та Буринського відділення за 11 місяців поточного року та завдання щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів на грудень місяць. У своїй доповіді начальник Конотопської МДПІ зазначив, що з початку року до Зведеного бюджету зібрано 118164,6 тис.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що більше на 31310,7тис.грн. відповідного періоду минулого року. Зростання становить 36,0 %.
До Державного бюджету надійшло 38573,6 тис.грн., що перевищує минулорічні показники на 23,2 %, або на 7273,6 тис.грн.
До того ж місцеві бюджети отримали 79591,0 тис.грн. До минулого року ріст становить 43,3%, або на 24037,1 тис.грн.
Сума відшкодування виробникам податку на додану вартість становить майже 9 млн. грн. Працівники відділів податкового аудиту та податкової міліції ведуть безкомпромісну боротьбу з шахраями та спритниками, які не бажають сумлінно сплачувати податки, намагаються застосовувати у своїй діяльності різноманітні злочинні схеми з відмивання доходів. Цей важливий напрям роботи перебуває під особистим контролем керівництва податкової інспекції.
Крім того, велика увага в Конотопській МДПІ приділяється залученню до сплати податку на прибуток суб’єктів господарювання, які задекларували доходи за 9 місяців більше ніж 1 млн.грн., а податкове навантаження з податку на прибуток менше 1%. На засідання були запрошені керівники та головні бухгалтера таких підприємств, з якими було проведено бесіду, доведено завдання, обговорено проблемні питання. Податківці та керівники підприємств дійшли до порозуміння і намітили перспективи росту податкового навантаження до кінця року.
Також, на засіданні громадської ради розглядалося питання щодо стану організації роботи зі зверненнями громадян. В порівняні з минулим роком кількість звернень громадян зменшилася, всі питання, які виникають у платників податків вирішуються в робочому порядку без втручання керівництва податкової інспекції.
Заступник начальника Конотопської МДПІ Л.М.Дениченко