19-12-2007

Податкова міліція інформує

Попередили відшкодування
Впродовж листопада п.р. працівниками державної податкової інспекції та податкової міліції м. Суми попереджено понад 660 тис.грн. безпідставно заявленого до відшкодування з бюджету податку на додану вартість. Загалом з початку року попереджено незаконо заявлених до відшкодування з бюджету сум ПДВ в розмірі 5,1 млн. грн.
Вода да не та
Представниками відділення боротьби із незаконним обігом підакцизних товарів спільно із співробітниками податкової міліції міста протягом листо-пада було встановлено факт незаконного розливу та реалізації газованої води виробництва одного із акціонерних товариств міста.
При перевірці не знайшлось дозвільних документів на видобуток води, звіти до податкової інспекції надавались з відмітками про відсутність будь-якої діяльності. Результат - вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 230 тис. грн.
Не ухилились
Головним відділом податкової міліції ДПІ в м.Суми постійно проводиться оперативно-розшукова робота щодо виявлення злочинів за фактом ухилення від сплати податків. Тільки з початку року за матеріалами співробітників відділу було порушено 13 кримінальних справ за статтєю Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків. Сума нанесених збитків вражає – 6,9 млн.грн. До казни держави вдалося повернути 6,6 млн.грн.
Незаконний бізнес
Співробітниками Головного відділу податкової міліції постійно проводяться перевірочні заходи щодо припинення незаконної діяльності ділків у сфері грального бізнесу. Впродовж 11 місяців п.р. вилучено гральних автоматів, що застосовувались у підприємницькій діяльності з порушеннями чинного законодавства, на суму - майже мільйон гривень.
Керівництво Головного відділу податкової міліції запрошує до співпраці громадян, які мають інформацію про порушення чи злочини податкового законодавства. Просимо звертатися у чергову частину податкової міліції за адресою: м. Суми, вул. Червона площа,2 або телефонувати 211-074, 211-071.