25-12-2007

В Конотопській МДПІ відбувся брифінг на тему “Внесок податківців у стабільний розвиток регіону та всієї України”

20 грудня в Конотопській МДПІ відбувся брифінг на тему “Внесок податківців у стабільний розвиток регіону та всієї України”, який проводила перший заступник начальника Конотопської МДПІ Кошевецька В.П. Вона розповіла присутнім про стан надходжень податків до бюджетів усіх рівнів за 11 місяців поточного року і про плани на грудень.
За 11 місяців поточного року до Зведеного бюджету Конотопською МДПІ зібрано 118164,6 тис. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що на 31310,7 тис. грн. або на 36,0 % більше ніж за відповідний період минулого року.
До Державного бюджету надійшло 38573,6 тис. грн., що перевищує минулорічні показники на 23,2%, або на 7273,6 тис. грн. До того ж місцеві бюджети отримали 79591,0 тис. грн. До минулого року приріст становить 43,3%, або 24037,1 тис. грн.
Також, Кошевецька В.П. розповіла, що Конотопською МДПІ постійно проводиться робота щодо збільшення надходжень до бюджету шляхом руйнування схем мінімізації податків; легалізації найманої праці; налагодження партнерських відносин з платниками податків з метою добровільної сплати податків до бюджетів. Велика увага приділяється роботі по встановленню фактів виплати заробітної плати “в конвертах”, під час перевірок виявляються ті суб’єкти господарювання, які порушують трудове законодавство і притягаються до відповідальності.
Зупинилася Валентина Павлівна і на питанні модернізації податкової служби яка продовжується. Пріоритетними напрямами модернізації є вдосконалення методології адміністрування податків та створення інтегрованої інформаційної системи органів ДПС. Автоматизована система сприятиме розв’язанню проблеми діяльності фіктивних фірм, на підставі електронних даних оперативніше вирішуватимуться питання відшкодування ПДВ сумлінним платникам податків. Впровадження електронної системи прийняття та обробки податкової звітності забезпечить максимальну прозорість роботи податкових органів, тим самим будуть надійнішими партнерські відносини між податківцями та платниками податків. Кошевецька В.П. закликала всіх платників податків переходити на подання звітності в електронному вигляді і конструктивно співпрацювати в цьому напрямку з податковою інспекцією.