27-12-2007

Про результати роботи спільної робочої групи із проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку спирту і алкогольних напоїв

Спільним наказом Державної податкової адміністрації в Сумській області, управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області, Сумської митниці, контрольно-ревізійного управління в Сумській області від 18.05.2007 року № 318/287/224/127 „Про створення спільних робочих груп із проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку спирту і алкогольних напоїв” затверджено склад спільної робочої групи в Сумській області, до якої увійшли представники ДПА в Сумській області (відділу по боротьбі з корупцією, управління УПМ, сектору акцизного збору, сектору контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД відділу організації та супроводження перевірок великих підприємств), КРУ в Сумській області, Сумської митниці, УДСБЕЗ України в Сумській області.
За період з травня по листопад 2007р. проведено шість нарад спільної робочої групи в Сумській області, на яких розглядались питання організації роботи групи, здійснення контрольно - перевірочних заходів та підведення підсумків результатів спільних перевірок відібраних суб’єктів господарювання.
Спільною комісією центрального рівня були визначені для проведення перевірок 5 СПД, а саме ДП «Новосуханівський спиртовий завод», ЗАТ «Технологія», ВКП ТОВ «Торгсервіс», ТОВ «Горобина», ТОВ "Темп-СВ".
Представники державної податкової служби приймали участь у перевірках всіх визначених підприємств.
За результатами перевірок донараховано всього 219,1 тис. грн., в тому числі основного платежу в сумі 137,8 тис. грн., а саме: податку на прибуток – 84,5 тис. грн., податку на додану вартість – 48,6 тис. грн., податку з доходів фізичних осіб – 1,6 тис. грн., податку з власників транспортних засобів – 0,3 тис. грн., акцизний збір 1,1 тис. грн., інші податки та збори 1,7 тис. грн. та застосовано фінансових санкцій 92,2 тис. грн.