29-12-2007

Контроль за ресторанним бізнесом

Особливої уваги з боку податкових органів потребує ресторанний бізнес. І потреба в такій увазі не є безпідставною. Бо перевірки, які були проведені працівниками Охтирської МДПІ протягом року показали численні порушення норм чинного законодавства цією категорією платників.
Так, заходами оперативного контролю з 22 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування, порушення встановлені у 14. За результатами перевірок донараховано 25,6 тис. грн. При проведенні перевірок дотримання підприємцями правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами встановлено 5 випадків відсутності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 11 випадків відсутності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами, а також 11 випадків торгівлі тютюновими виробами за цінами вищими від встановлених максимальних цін виробника. В результаті донараховано штрафних санкцій в сумі 11 тис. грн.
З метою забезпечення соціального захисту громадян, особлива увага при проведенні перевірок приділяється фактам використання найманої праці без державної реєстрації.
По результатам спільних обстежень з органами державної інспекції праці 25-ти закладів громадського харчування виявлено використання 9 незареєстрованих в встановленому законодавством порядку найманих працівників. Це й повари, офіціанти, прибиральниці й особи, які займаються музикальним супроводженням, й доставкою продуктів харчування. І як результат – виплата заробітної плати “в конвертах” на суму 37,8 тис. грн. і місцевий бюджет відповідно своєчасно недоотримав 8,2 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.
Плановими документальними перевірками цих закладів встановлено використання 2 незареєстрованих працівників – барменів, донараховано 0,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. І по даному факту передані матеріали до прокуратури.