29-12-2007

Шановні громадяни України, платники податків і податківці!

Прийміть найщиріші поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці свята займають особливе місце у житті кожного з нас, адже розділяють рік прожитий і рік, що тільки розпочинається. Відчуття цього –особливо піднесене й хвилююче.
Ми вступаємо у рік 2008-й, усвідомлюючи, що попереду ще чимало спільної роботи. Усі ми будуємо своє майбутнє, майбутнє своїх дітей. І віримо, що воно неодмінно має бути кращим. Тому з особливою шаною звертаюсь до тих, хто своєчасно і в повному обсязі сплачує податки, старанно виконуючи свій обов’язок. Саме ви створюєте матеріальні блага нашої держави, саме від вас залежить, наскільки сильною та стабільною буде її економіка.
Хочу подякувати й моїм колегам, усім тим, хто сумлінно працює над наповненням державної скарбниці. Завдяки вашому професіоналізму і самовідданості, зростають надходження до казни, збільшуються обсяги фінансування програм загальнодержавного значення. І нове завдання з наповнення Державного бюджету України у 2008 році, яке поставив перед нам уряд, – я переконаний – нам під силу.
Нехай 2008-й принесе злагоду і процвітання вам і вашим сім’ям. Бажаю здоров’я, нових успіхів і усіляких гараздів у всьому! Нехай вам щастить!

З повагою
Микола Іващенко,
Голова ДПА в Сумській області